Ve son toplantı Türkiye’deydi. Dernek olarak hazırdık.

GELENEKSEL OYUNLAR BULUŞUYOR – The GAMe

Ve son toplantı Türkiye’deydi. Dernek olarak hazırdık.  Diğer ülkelerden gelen öğretmenleri karşıladık. Güzel bir akşam yemeği sonrasında şehrimizi tanıttık. İlginç bir şekilde her gelen misafir şehrimizi çok beğeniyor. Sanırım bizler için her gün gördüğümüz mekanlar olduğundan sıradanlaşıyor.

Projemizin son toplantısı başlamıştı. Oyun tanıtımları Boğaziçi Koleji konferans salonunda yapıldı. Öğrencilerin ilgisi yüksekti. Teorik tanıtımlar tamamlandıktan sonra ertesi günün hazırlıkları başladı.

Yine Boğaziçi Koleji’nde öğrencilerinde katıldığı oyun festivali gerçekten çok etkileyici oldu. 4 ülkenin farklı oyunlarını öğrenen çocuklar tam anlamıyla oyuna doydu diyebiliriz. Okul öğretmenleri ve idaresi de bu durumdan çok memnundu. Projemizin amacına ulaştığını görmek bizleri oldukça mutlu etmişti.

Son faaliyetinde tamamlanmasından sonra ortaklarımız ile yaygınlaştırma faaliyetlerini konuşarak projemizi tamamladık. Burada gençlik projeleri gibi dramatik ayrılıklar olmadı. Çünkü spor alanında çalışan kurumlar olduğumuz için seneye başka projelerde yine görüşecektir. Bunu bilmek ayrılığı bir veda olmaktan çıkarıyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sohbet Başlat
Bize Sorabilirsiniz.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz ?